Lojistik Akaryakıt Taşımacılığı

Akaryakıt sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetler ve içinde bulunduğu dinamik ortam, sürekli bir is akışı içindedir. Bu durum hem yeni fırsatların oluşmasına yol açar hem de bazı zorlukları karşınıza çıkarır. Durum böyle olunca sektör; efektif, profesyonel, bilgili, esnek, maliyet ve hizmet odaklı, sürekli kendini geliştiren, lojistik desteğini birebir karşılamayı hedefleyen çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar. Güvenok Lojistik’in farklılığı iste bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, kurucu üyelerimizin akaryakıt sektöründe yarattıkları marka odaklı yaklaşımdan aldığımız güçle ve sektörün ihtiyacı olan profesyonel ve akılcı çözümler üretebilen operasyon ekibimizle hizmet vermekteyiz.  Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında, tüm lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilmektedir. Özellikle tehlikeleri madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel, eğitimli ekibimiz, tüm yasal düzenlemelere ve teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran araç ve ekipman parkımız sayesinde sektöre yön vermiş aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.

Proje bazlı ihtiyaçlara yönelik olarak; tehlikeli madde taşınması konusunda, ürün lojistiği esnasında, ürün ve çevre güvenliğinin sağlanması ve ihtiyaç duyulan tüm teknik ekipman ihtiyaçlarının tespiti noktasında, gerekli danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.

Uygun maliyet, güvenli ve zamanında hizmet

Türkiye geneline yayılan, stratejik bölgelerdeki ofislerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve optimum maliyetler çerçevesinde hizmetler sunabilmekteyiz. Bölge ofislerimiz, bünyesinde bulundurdukları geniş araç parkı ve donanımı ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm tedarik zinciri talepleriniz için hizmete hazır durumdadır.

Ticari ve Rekabetçi Avantajlarımız

Efektif operasyonel çalışma ve maliyet odaklı tedarik zinciri anlayışımız, tüm müşterilerimize yönelik ticari avantajlar sunmaktadır. Sunulan hizmetler, müşterilerimizin rekabetçi sektör ortamından, daha güçlü ve avantajlı konuma geçmelerine zemin hazırlamaktadır.

Avantajlarımız;

* Tecrübeli ve konusunda eğitimli uzman personeller.

* Yeni, modern ve geniş araç filosu.

* ADR (Tehlikeli maddelerin uluslararası karayolu nakliyesi hakkındaki Avrupa Sözleşmesi) yönetmeliğine uygun araç ve donanım.

* Uydu takip sistemli araçlar.

* Tüm Türkiye genelinde stratejik yerleşmiş bölgesel yapılanma.

* Düzenli denetim sağlayan (tüm personel, ekipman ve yükün kendisine ve taşınmasına yönelik) denetim ekibi.

* Yalın, pratik, esnek ve zamanında hizmet.

* Yüksek sigorta primiyle sigortalanan taşımalar ve güvence altına alınan sorumluluğumuzdaki tüm partiler (çalışanlarımız, müşterilerimiz, çevre gibi).

* Gümrük, dokümantasyon ve hukuki süreçlere hakim uluslararası hizmet tecrübesi.

* Tehlikeli ve özen gösterilmesi gereken ürünlerin taşınması konusunda uzun yıllara yayılan tecrübe.

* Taşınılan tehlikeli madde ağırlığı açısından Türkiye’nin lider lojistik firması.