Hizmetlerimiz

Tam Destek

slider imageslider imageslider image
Neler Yapıyoruz?

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Otomotiv

    Binek Lastik, Ticari Lastik, İş Makinesi Lastiği, Tarım Grubu Lastiği, Akü ve Servis Hizmetlerimizle sizlere destek vermekteyiz.

  • Akümülatör

    Mutlu AKÜ Otomotiv, Ağır Hizmet, Süper Ağır Hizmet, Full Enerji - Solar, Marin, Askeri Amaçlı, Motorsiklet, Stasyoner ve Traksiyoner ürünleriyle geniş yelpazede hizmet vermekteyiz.

  • Akaryakıt

    Parekende Akaryakıt Satışı, Madeni Yağ ve Endüstriyel Satış ile akaryakıt konusunda çeşitli yelpazemizle yanınızdayız.

HİZMETLERİMİZ

AUTOMATIC

AUTOMATIC

Automatic Filo Yönetimi ya da diğer adıyla Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), Petrol Ofisi’nin kurumsal müşterilerine sunduğu avantajlı ve güvenilir bir yakıt dolum sistemidir. Bu hizmeti bayileri aracılığı ile sağlamaktadır ve şirketimiz de 2007 yılından beri müşterilerine bu hizmeti vermektedir. Bu sistemden, her türlü araca sahip gerçek ya da tüzel kişiler yararlanabilir. Aracınıza takılacak bir adet taşıt tanıma kimlik ünitesi ile aracınız ve pompa arasında bağlantı sağlanır. İstenen yakıt türü ve limitler dâhilinde ikmal yapılır. Dolum sonunda verilen bilgi fişinde yapılan alımın tüm detayları yer alır ve aynı anda otomasyon sistemi ile bilgiler Petrol Ofisi merkezine iletilir. Her ayın 15’i ve 30’unda kesilen dönemlik faturalar ile ödeme takip kolaylığı sağlanır.

YAKIT

YAKIT

Şirketimiz, Petrol Ofisi kalite ve güvencesiyle perakende ve endüstriyel olarak akaryakıt satışı yapmaktadır. Yenişakran/Aliağa’da bulunan akaryakıt istasyonumuz önemli bir perakende satış noktası olup Petrol Ofisi hizmet uygulamalarını koşulsuz yerine getirerek güler yüzlü ve tecrübeli personeliyle yıllardır hizmet vermektedir. Sanayi madenciliği, tarım, makine, inşaat gibi birçok sektörün ve ayrıca askeri ve kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu akaryakıt ürünlerini Petrol Ofisi güvencesi ve kalitesiyle endüstriyel satış hizmeti olarak müşterilerimize sunmaktayız. Deneyimli personelimiz ve denetimli araçlarımızla müşterimizin ihtiyacı olan yakıtı tercih ettiği teslim noktalarına götürmekteyiz.

MADENİ YAĞ

MADENİ YAĞ

Petrol Ofisi, Türkiye madeni yağ pazarının lideri konumundadır. Madeni yağ ve gres üretimini Derince – Kocaeli’nde bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 300’e yakın ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap verebilmektedir. Firmamız da çevre dostu Petrol Ofisi madeni yağlarının satışını yapmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek ürünleri hızlıca ve güvenle temin etmektir.

LASTİK

LASTİK

Firmamız, kuruluş yılı olan 1983 yılından beri lastik bayisidir. Binek, hafif ticari, ticari, tarım, iş makinesi ve motosiklet gruplarının tümünde en iyi lastik markalarının güvence ve kalitesiyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda talep ettikleri her türlü marka araç lastikleri de temin edilebilmektedir. Uzun ömürlü, çevreye duyarlı, düşük yuvarlanma dirençli yeni nesil lastiklerimiz, uygun fiyatlarımız ve deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz.

AKÜ

AKÜ

Firmamız, lastik satışı ile birlikte akü satışına da başlamıştır. 1983 yılından beri Türkiye’nin ilk yerli akü markası Mutlu Akü bayisi olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. En çok tercih edilen akü markası olan Mutlu Akülerinin geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterileri ihtiyaçlarına doğru ve uygun cevaplar verilebilmektedir. Mutlu marka akülerimizin üstün kalitesinden yararlanmanız için sizleri işyerimize bekleriz.

SERVİS HİZMETLERİ

SERVİS HİZMETLERİ

Aysallar olarak, doğru ve kaliteli ürünlerin satışı kadar satış sonrası hizmetlerin de çok önemli olduğuna inanıyoruz. Lastik sökme takma, rot-balans, mobil servis aracımızla yerinde hizmet, akü montajı gibi hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı garantiliyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişime Geç