Kurumsal

Biz Kimiz?

1983 yılında Mümtaz Köksal tarafından kurulan şirketimiz,1997 yılında diğer aile bireylerinin de katılmasıyla Aysallar Mot. Araç. Yed. Par. Gıda San ve Tic. Ltd. Şti. adıyla aile şirketi olmuştur. Şirket halen, merkez İzmir/Bergama ve şube Yenişakran/Aliağa’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz kurulduğundan bugüne servis ve hizmet kalitesini ispat etmiştir. Şirket yöneticilerimiz, konusunda tecrübeli ve güçlü akademik geçmişe sahiptir.

Bergama Merkezde lastik satışı ve montajı yapılmaktadır. Ayrıca mobil servis aracımızla bölgemizde şantiyelerde, maden sahalarında, işletmelerde yerinde servis hizmeti verilmektedir.

Aliağa Yenişakran ’da Petrol Ofisi İstasyonumuzda perakende akaryakıt satışı yapılmaktadır. Endüstriyel Madeni Yağ ve Akaryakıt satışımız şantiyelere, limanlara, maden sahalarına, filolara kendi araç filomuzla ikmal edilmektedir. Automatic Taşıt yönetimi distribütörlüğümüzle filoların akaryakıt ihtiyaçlarına güvenilir ve rekabetçi fiyatlarla çözümler sunulmaktadır.

Ayrıca istasyon içerisinde kafeteryamız bulunmaktadır. Kafeteryalarımızda kendi imalatımız olan markası tescillenmiş Şakran Böreğimizin ve diğer ürünlerin satışı yapılmaktadır. Kafeteryamız 1978 yılından beri hizmet vermekte olup İzmir-Çanakkale yolunu kullananlar için keyifli bir mola noktasıdır. Temizliği, servisi ve güler yüzlü personeliyle seyahat edenlerin uğramadan geçmediği favori bir mekân haline gelmiştir.

Misyonumuz

En değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Onlarla birlikte kaliteli hizmetin, kaliteli ürün kadar önemli olduğu fikrini paylaşır ve ürün-hizmet kalitemizin güvencesi oldukları düşüncesiyle hareket ederiz. Destek hizmetlerinin satış anında olduğu kadar, satış sonrasında da müşteriye hizmet götürmekten geçtiğinin farkındayız. Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, en kabul edilebilir maliyetle, en kaliteli ve en uygun çözümleri sunmaya çalışırız. Sadece ürün satışı yapmayıp, müşteri taleplerini ciddi şekilde değerlendirerek özel uygulamalar yapıp, teknoloji ve sektör değişikliklerini takip ederiz.

Vizyonumuz

Kuruluş amacımız; kaliteli, doğru ve çözüm odaklı ürün ve hizmetleri sunmak ve istihdam yaratarak ülke kalkınmasına katkıda bulunmaktır.
hakkimizda-resim
KALİTELİ HİZMET SAĞLAM İŞ BİRLİKLERİ GEREKTİRİR