Toptan Endüstriyel Akaryakıt

Aysallar akaryakıt ,sektörde idari ve satış konularında tecrübeli kadrosuyla, firmamızın vazgeçilmez değerleri ışığında müşteri odaklı ve kaliteden taviz vermeden, etik kurallara ve yasalara uyumlu, başarıyı ilke edinmiş bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmamız, akaryakıt sektörünün güçlü şirketlerinden Petrol Ofisi ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Aysallar akaryakıt ticari hayatına 2005 yılında istasyon işletmeciliği ile başladı. Ancak uzun yıllardır bu sektörde deneyime sahip olmanın verdiği tecrübe ile toptan akaryakıt satışında kısa zamanda piyasada ilklerin arasında yerini aldı. Hizmet ilkelerinin başında güven, istikrar ve sorunsuz hizmet anlayışı gelmektedir. Müşterilerine sağlamış olduğu özel finansal çözümler ile toptan akaryakıt satışında ki portföyünü genişletmiştir.

toptan-akaryakit-aysallar

İstasyon Üniteleri Nelerdir ?

İstasyon Bilgi Kontrol Ünitesi (İBKÜ) Satış bilgilerini elektronik ortamda bağlı olduğu yere aktarır. Satış bilgilerini muhafaza eder ve rapor olarak düzenler. Dolumun başlaması için gerekli onayı verir. 

Pompa Tabanca Anteni Pompa tabancasına takılan elektromanyetik bir halkadır. Taşıtın deposuna monte edilen araç depo anteni ile teması halinde elektromanyetik iletişim sağlar. Taşıta ait bilgileri İBKÜ’ye aktarır, İBKÜ’den gelen komutlar doğrultusunda taşıt doluma yetkili ise dolumu başlatır. Yetki Kumandası Sistemin dahil olduğu tabancanın sistem dışı akaryakıt ikmali yapabilmesi için sistemi devreden çıkarır. Yazıcı Dolum bittiğinde dolum ile ilgili bilgileri içeren fiş yazıcı tarafından basılır. Bu fiş filo sahibinin dolum ile ilgili bilgileri takip etmesi için basılan bilgi amaçlı bir fiştir, irsaliye veya fatura özelliği taşımaz. Modem Belirli bir saatte istasyonda sistem ile ilgili dolumların bilgilerinin İBKÜ’den Merkez Bilgisayara aktarılmasını sağlar. Montaj ve Servis Araçlarınıza ait Otobil ünite montaj / söküm işlemlerini zamanında yapabilmek için servis firmasından randevu almanız gerekmektedir.