Aracınızda Sonbahar – Kış Kontrolleri

 • Aracınızda Sonbahar – Kış Kontrolleri

  Aracınızda Sonbahar – Kış Kontrolleri

  Kış mevsimi gelmeden birçoğumuz aracımızın bakımlarını yapmaya başladık bile. Bilindiği üzere yılın en yağışlı ve soğuk zamanları sonbahar ve kış dönemine denk gelmektedir, bu nedenle yağışlı zamanlarda yollardaki en iyi dostunuz yine lastikleriniz olacaktır.

  Bu mevsimde yollarda ani duruşlarda ve virajlarda bizleri koruyan unsurların en önemlilerinden bir tanesi de şüphesiz aracımızın tekerlekleridir. Nasıl ki araçlarımızın parçalarını, filtrelerini, yağ ve diğer sıvılarını değiştirip yenilememiz gerekiyorsa, lastiklerimizi de yenileyip yola çıkmamız gerekmektedir. Bu sayede emniyetli ve keyifli bir sürüşün ilk adımlarını tamamlamış oluruz.

  En çok yağışın gerçekleştiği bu mevsimlerde rahat ve emniyetli bir sürüş sağlamak için aracınıza uyumlu ve dayanıklı lastikleri tercih etmek yollarda size bir çok fayda sağlayacaktır. Bu sayede aracınızda bir yandan cüzi ölçüde yakıt tasarrufu da sağlarken diğer yandan kaliteli lastikler süspansiyon ve alt takım gibi önemli sistemleri de muhafaza etmekte sizlere yardımcı olacaktır.

  Aracınızın lastiklerinin bu yağışlı mevsimlere hazırlıklı olup olmadığını anlamak ve kontrollerinizi yaptırmak için Aysallar’ a uğramanız size hem zaman kazandıracak hem de bütçenize uygun en kaliteli ve emniyetli lastikleri temin etme olanağı sağlayacaktır.

  Comments are closed.