AutoMatic filo yönetim sistemi

 • AutoMatic filo yönetim sistemi

  AutoMatic filo yönetim sistemi

  AutoMatic Petrol Ofisi tarafından 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti sağladığı avantajlarla hızla geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. AutoMatic Yakıt Yönetimi kapsamında 2016 Ocak ayı itibarı ile 81 ilde 1.650 istasyonda yaklaşık 650.000 araca AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti veren Petrol Ofisi, konuda en geniş hizmet sahasına sahip akaryakıt dağıtım şirketidir.
  PO automatic filo yönetimi ile tüm araçlarınız, Türkiye’nin her yerinden ücret ödemeden yakıt alabiliyor, tüm bilgiler kendiliğinden ekranınıza gelmektedir.
  Herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt tüketimlerini istenilen limitler dahilin de ve En Gelişmiş Otomasyon Altyapısı sayesinde %100 kontrolünü sağlayan Filo Yönetim Sistemidir.
  Nasıl çalışır?
  Araçlarınıza bir adet Taşıt Kimlik Ünitesi takılır. Aracınızın bilgilerini içeren bu ünite, akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini PO Otomasyon sistemine aktaran bir ünitedir. Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, AutoMatic Sistemine sahip olan PO istasyonundaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar. Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesi’nden onay alınca, pompa çalışmaya başlar. Kuzey Ege’de Yenişakran beldesinde bulunan Aysallar Petrol Ofisi AutoMatic hizmetini sunmaktadır.

  Comments are closed.