Bir Akünün Ömrü Ne Kadardır?

 • Bir Akünün Ömrü Ne Kadardır?

  Bir Akünün Ömrü Ne Kadardır?

  Bu soru aslında sürekli değişken cevaplara sahiptir. Bir akünün ömrü ne kadardır, sorusuna insanlar genellikle 6 ay, 1 yıl maksimum 2 yıl cevabını verirler. Bu cevap klasik aküler, sulu ve kuru aküler için geçerlidir. Fakat yurt dışında 30-40 yıldır kullanılan ülkemizde ise son 10 yıldır yaygınlaşan deep cycle özellikli jel akülerde akülerin ömrü 5 ila 7 yıla kadar uzanmaktadır.

  Lastik ve akü satışı konusunda uygun fiyatlı hizmetler veren Aysallar şirketi, güncel hizmetlerini en hızlı şeklide ön plana çıkarıyor ve sizler için çok daha hızlı bir çalışma mantığı düzenliyor. Seçimler, fırsatlar ve ayrıntılı çalışmalar için kendinize has her bir dengeyi ve farklılığı ortaya çıkarabilirsiniz. Kalitemiz, sitemizde karşımızda yer alan her bir fırsatı ve özveriyi ön plana çıkaracak türden olacaktır. Kişisel seçimler sizin işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bu yüzden uzmanlarımızla görüşerek, ihtiyaçlarınıza dair çok daha uygun akülerin seçimini yapabilirsiniz. Geç kalmayın ve sizler de bu süreçleri organize etmeye başlayın.

  Akü konusunda Aysallar olarak her türlü farklılığı sizlerle organize ediyoruz. Çünkü sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz, sizlere güncel bilgileri çok daha hızlı verecektir. Aysallar ile ilgili aklınıza gelen bütün sonuçları tek bir tıklama ile karşınıza çıkarmaktayız. Güvenli oto lastikleri ve akü seçimleri için bizlere uğrayabilirsiniz. Bütün araçlarınız için uygun akü ve lastik seçimleri ile karşınızdayız. Aysallar akü konusunda aklınıza gelen her fırsatı tek bir tıklama ile ön plana çıkarıyoruz. Hemen bize ulaşın.

  Comments are closed.